Balansen

Wees niet bang, geen uitgebreid artikel dit keer! Maar we zijn de helft van het jaar weer gepasseerd en dan is het fijn om eens de balans op te maken. Ik heb het idee dat het wel een goed wijnplatenjaar is tot nu toe. Veel kanshebbers voor de eindstreep. Mijn voorlopige koplopers zijn:

The White Birch – The Weight Of Spring (Glitterhouse)
Last Harbour – Caul (Gizeh)
Sam Lee & Friends – The Fade In Time (The Nest Collective)
Peter Kernel – Thrill Addict (On The Camper)
Oiseaux-Tempête – ÜTOPIYA? (Sub Rosa)
Anoice – Into The Shadows (Ricco)
Manyfingers – The Spectacular Nowhere (Ici D’Ailleurs)
Corpo-Mente – Corpo-Mente (Blood Music)
Norn – Usotsuki (Moving Furniture)
Ben Chatwin – The Sleeper Awakes (Village Green)
Mahsa Vahdat – Traces Of An Old Vineyard (Kirkelig Kulturverksted)
Watine – Atalaye (Catgang)
The Girl Who Cried Wolf – Ruins (The Girl Who Cried Wolf)
Ibeyi – Ibeyi (XL Recordings)
Anari – Zure Aurrekari Penalak (Bidehuts)
Rachel Grimes – The Clearing (Temporary Residence Ltd.)
Mist – The Loop Of Love (Skipping Records)
Dirk Serries & Rutger Zuydervelt – Buoyant (Consouling Sounds)
Lara Leliane – Free (Homerecords.be)
Söll – Cävv (esc.rec)

Niet meer dan dat…ha!….natuurlijk wel:
Takaakira “Taka”Goto – Classical Punk And Echoes Under The Beauty (Pelagic)
The Hare And The Moon – Wood Witch (Reverb Worship)
Devrim Kavalli – Dal Dala (Kalan)
Adrian Lane – Branches Never Remember (Preserved Sound)
Radůza – Marathon (Radůza Records)
Jenny Hval – Apocalypse, Girl (Sacred Bones)
Petrels – Flailing Tomb (Denovali)
Holly Herndon – Platform (4ad)
Eviyan – Nayive (Animal Music)
GABI – Sympathy (Software)
Mountaineer – 1974 (Off Amsterdam)
Benjamin Clementine – At Least For Now (Behind)
Draff Krimmy & Continental Fruit – Existenz (Fluttery)
Second Moon Of Winter – One For Sorrow, Two For Joy (Denovali)
Boduf Songs – Stench Of Exist (The Flenser)
Kreng – The Summoner (Miasmah)
Snow Ghosts – A Wrecking (Houndstooth)
Luno – Close To Silence (Indies Scope)
Sinnika Langeland – The Half-Finished Heaven (ECM)
Olivier Depardon – Les Saisons Du Silence (Vicious Circle)
Sannhet – Revisionist (The Flenser)
The Slow Show – White Water (Haldern Pop)
Savina Yannatou & Primavera En Salonico – Songs Of Thessaloniki (ECM)
The Eye Of Time – Anti (Denovali)
Nadine Shah – Fast Food (Apollo)
Michael Price – Entanglement (Erased Tapes)
Bill Fay – Who Is The Sender? (Dead Oceans)
Sóley – Ask The Deep (Morr Music)
Astrïd – The West Lighthouse Is Not So Far (MonotypeRec)
Padna – Alku Toinen (Aagoo/REV. Lab)
Ha Det Bra – Societea For Two (Geenger/ PDV)
Seigmen – Enola (Indie Recordings/ Ikon)
Wire – Wire (Pink Flag)
Lotte Kestner – Covering Depeche Mode (Saint-Loup)
Templo Diez – Constellations (My First Sonny Weissmuller Recordings)
Michel Banabila / Oene van Geel – Music For Viola And Electronics II (Tapu)
Mount Eerie – Sauna (7 e.p.)
Ólafur Arnalds & Alice Sara Ott – The Chopin Project (Mercury Classics)
Gratuit – Là (Kythibong/ Ego Twister)
Snowapple – Illusion (Snowapple/ Debt/ ZIP)
Microwolf – You Better Go Now (Esc.rec)
Kammerflimmer Kollektief – Désarroi (Staubgold)
The Soft Moon – Deeper (Captured Tracks)
Sufjan Stevens – Carrie & Lowell (Asthmatic Kitty)
Biosphere / Deathprod – Stator (Touch)
Heezen – Abandoned Memory (Feutlab)
Faith No More – Sol Invictus (Reclamation!)
Michael Begg | Human Greed – Hivernant (Omnempathy)
Öxxö Xööx – Nämïdäë (Blood Music)
Aidan Baker – Half Lives (Gizeh)
Godspeed You! Black Emperor – Asunder, Sweet And Other Distress (Constellation)
Point Quiet – Ways And Needs Of A Night Horse (Continental)
A Place To Bury Stranger – Transfixiation (Dead Oceans)
William Ryan Fritch – Revisionist (Lost Tribe Sound)
Ricardo Donoso – Saravá Exu (Denovali)
Jasmine Guffond – Yellow Bell (Sonic Pieces)
Flug 8 – Trans Atlantik (Disko B)
Kentin Jive & The Hare And The Moon – The Haunted Cabaret (Reverb Worship)
Disappears – Irreal (Kranky)
Ólafur Arnalds – Broadchurch (Mercury Classics)
Siskiyou – Nervous (Constellation)
Diagrams – Chromatics (Full Time Hobby)
The Unthanks – Mount The Air (Rabble Rouser)
Nordic Giants – A Séance Of Dark Delusions (Kscope)
Lakker – Tundra (R&S)
Other Lives – Rituals (Tbd)
Haarvöl – Indite (Moving Furniture Records)
James Welburn – Hold (Miasmah)
Bérangère Maximin – Dangerous Objects (Crammed)
Bell Witch – Four Phantoms (Profound Lore)
Emika – Drei (Emika Records)
Irfan – The Eternal Return (Prikosnovénie)

Maar hoe dan ook….roept u maar!